Letní tábor 30. 6. ? 14. 7. 2013

Pro letošní rok jsme vybrali táborovou hru Cesta za Mrakoplašem. Zveme tímto děti od 7 ? 15 let na tábor plný fantazie, dovádění, pohybu, kreativních činností, pohody. Mimo jiné dojde i na zumbu pod vedením 2 cvičitelek.


Účastníci letošního tábora se promění pod vedením kouzelníka Tremona v troly, trpaslíky, barbary, druidy a další bytůstky.

Táborová hra je motivovaná knihami Terryho Pratchetta Úžasná zeměplocha ? Barva kouzel a Úžasná Zeměplocha ? lehké fantastično. Nebude vůbec na škodu, když si knížky přečtete. Ale pokud to nestihnete, nevadí, dobrodružstvím vás samozřejmě budeme den po dni provázet. Vy si sami nebo ti menší s rodiči připravte postavu bytosti podle fantazie, která by mohla žít na Zeměploše. Fantazií nešetřete.

Jedním z nejtajemnějších míst Zeměplochy je Neviditelná univerzita, sídlo osmi kouzelných řádů. V čele všech řádů, jako jejich jediná a svrchovaná hlava, stojí kouzelník Tremon a ten svolává velikou výpravu. Zve na ni zástupce všech bytostí, všech druhů a ras, žijících na Zeměploše.

Zeměploše hrozí srážka s Rudou hvězdou. Zbývá jediná šance na odvrácení střetu s Rudou hvězdou a to vyslovení základního, strašného a mocného kouzla. Účinné zaklínadlo ale zmizelo spolu s nedostudovaným čarodějem Mrakoplašem. Ten porušil nařízení univerzity, vkradl se do knihovny, jedno ze zaklínadel mu vskočilo do hlavy, zcela ho ovládlo a nutí ho utíkat a skrývat se.

Cílem výpravy je najít a přivést Mrakoplaše zpět na neviditelnou univerzitu a mocné kouzlo z něj dostat.

Místo konání tábora: LRT Orlovice, pošta Kdyně, PSČ 34506
Odjezd je: 30. 6. 2013 v 8.30 hod z parkoviště u Zimního stadionu v Plzni nebo od ZK Horní Bříza autobusy.
Návrat je: 14. 7. 2013 kolem 11 hodiny na stejné místo.
Stravování je: 5krát denně v jídelně s dostatkem ovoce, zeleniny, pití.
Cena je: 4 650,- Kč.

Kontakty:

377 223 398 (p. Hajšman,), ?607 610 001
e-mail: plzenjih+sever@cervenykriz.eu

Kontakty v době konání tábora: Josef Švamberg, hlavní vedoucí: 721 130 877, MUDr. Renata Jirková, zástupce, zdravotník tábora: 721 472 542

Co sebou:

Nezapomeňte si sebou vzít pastelky, fixy, vodovky, různě silné štětce, nůžky, blok na psaní a kreslení, 2 starší jednobarevná trička (1 bílé, 1 černé) na pokreslení a savování, základní fixy na textil, nějakou zábavu (knížku, hru, karty), klubíčko provázku, nůžky, staré bavlněné prostěradlo, šitíčko. Počasí je v Orlovicích nevyzpytatelné, je třeba si vzít jak teplé, tak lehké oblečení, věci na sluníčko i do deště. Kapesné cca 300 Kč.

Pozor: změnila se adresa sídla ČČK

Přihlášky zasílejte v průběhu následujících měsíců na adresu: p. Josef Hajšman, Úřad oblastního spolku ČČK Plzeň Jih a Sever, Rychtaříkova 18, 326 00 Plzeň Na požádání bude zaslána vystavená faktura, potvrzení zaměstnavateli. Přihláška, informace jsou na http://cck-os-pjs.webzdarma.eu/, částku odešlete na účet: 256307524/0300 nejdéle do 20. května 2013
Milí rodiče, pokud byste znali sponzory, kteří by byli ochotni přispět finančně nebo materiálně na soutěže, ozvěte se. I reklamní předměty jsou pro nás zajímavé.

Nástupní list, Potvrzení o bezinfekčnosti

Nastupni list a bezinfekcnost (Word)

Nastupní list bezinfekčnost (PDF)

Přihláška (Word)

Přihláška (PDF)

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Tábory. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.